MECHATRONIK (UTRZYMANIE RUCHU), Niemcy

Grupa Doradcza Profesja jest firmą doradztwa personalnego działającą na rynku od 2006 roku. Pomagamy pracodawcom z różnych branż w rekrutacji i selekcji pracowników w kraju i za granicą.
Dla naszego Klienta, niemieckiej Firmy świadczącej usługi serwisowe dla firmy przetwórstwa mięsnego, poszukujemy 2 osób na stanowisko:

MECHATRONIK (UTRZYMANIE RUCHU)
Miejsce pracy: Niemcy
Nr Ref MTK/DE

Zadania:
Utrzymanie ruchu, naprawy i konserwacja maszyn i linii produkcyjnych.

Wymagania:
Wykształcenie techniczne (mechatronik, elektronik, automatyk itp.),
Mile widziane doświadczenie na identycznym stanowisku przy utrzymaniu ruchu,
Dobra znajomość języka niemieckiego

Oferta:
Praca stacjonarna,
Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą na czas nieokreślony,
Wynagrodzenie: 12-13 euro/godz. brutto, ok.180-200 godzin/miesiąc,
Kontakt z nowoczesnym parkiem maszynowym
Możliwość podwyżek po min 6 miesiącach pracy,
Szkolenia wewnętrzne, BHP itp.,
Firma załatwia formalności związane z pracą i zakwaterowaniem. Koszt kwatery 100-150 euro/miesiąc.

Kontakt:
CV w j. niemieckim i polskim wraz z nr referencyjnym MTK/DE prosimy wysyłać e-mailem.

cv1@gdprofesja.pl