Konstruktor Mechanik, Niemcy

Grupa Doradcza Profesja jest firmą doradztwa personalnego działającą na rynku od 2006 roku. Pomagamy pracodawcom z różnych branż w rekrutacji i selekcji pracowników.
Dla naszego Klienta niemieckiej firmy produkującej prototypowe i specjalne maszyny CNC, poszukujemy osoby na stanowisko:

Konstruktor Mechanik
Miejsce pracy: Niemcy - Pliezhausen, okolice Stuttgartu
Nr ref: KM/BOR/DE

Zadania
Odpowiedzialność za projekt i jego obsługę: planowanie, projektowanie, obliczanie konstrukcji maszyn specjalnych i prototypowych.
Przestrzeganie kosztów i terminów realizacji projektów zgodnie z życzeniem klienta.
Tworzenie szczegółowych projektów.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne: Budowa Maszyn.
Doświadczenie w budowie maszyn prototypowych i specjalnych (znajomość zagadnień elektrotechniki, hydrauliki i pneumatyki).
Kilkuletnie doświadczenie konstruktorskie z 3D CAD, Solid Edge.
Doświadczenie w obsłudze projektów.
Dobra znajomość języka niemieckiego.
Dbałość o innowacje technologiczne i koszty produkcji.
Umiejętność pracy w grupie, zaangażowanie.

Oferujemy
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system socjalny.
Nowoczesne środowisko pracy.
Zmienne i interesujące projekty.
Zróżnicowane pole zadań.
Rozwój zawodowy.
Koleżeńska atmosfera.
Elastyczny czas pracy.
Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (tradycje od 1952 roku, zatrudnienie 80 osób)

Kontakt
CV w j. polskim i niemieckim wraz z nr referencyjnym KM/BOR/DE prosimy wysyłać e-mailem.
cv1@gdprofesja.pl