Kierownik Budowy (sieci ciepłownicze), Rzeszów

Dla naszego Klienta firmy z branży budowlanej poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierownik Budowy
Miejsce pracy: Rzeszów
Delegacje: południowo-wschodnia część Polski

Obowiązki:
- prowadzenie i nadzorowanie budów
- układanie harmonogramu prac
- nadzór nad budżetem inwestycji
- sporządzanie kosztorysów
- organizacja pracy podległego personelu
- nadzór nad firmami podwykonawczych oraz rozliczanie prac
- nadzór nad obiegiem dokumentacji technicznej
- zamawianie materiałów budowlanych
- terminowość wykonania planowanych prac

Wymagania:
- wykształcenie wyższe budowlane
- uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych
- min 5 lat doświadczenia na stanowisku Kierownika Budowy
- umiejętność sprawnego zarządzania budową i zarządzania personelem
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- dyspozycyjność - praca w delegacji

Oferta
- stała praca w oparciu o umowę o pracę
- wynagrodzenie stałe adekwatne do wyników pracy + premie
- niezbędne narzędzia pracy

CV prosimy o wysłanie e-mailem na adres cv@gdprofesja.pl