Ślusarz Mechanik Utrzymania Ruchu, Niemcy

Grupa Doradcza Profesja jest firmą doradztwa personalnego działającą na rynku od 2006 roku. Pomagamy pracodawcom z różnych branż w rekrutacji i selekcji pracowników w kraju i za granicą.
Dla naszego Klienta, niemieckiej firmy świadczącej usługi serwisowe maszyn przemysłowych dla okolicznych firm, poszukujemy ok. 10 osób na stanowisko:

Ślusarz Mechanik Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: okolice Bielefeld, Niemcy
Nr Ref SL/MECH//DE

Zadania:
Utrzymanie ruchu, naprawy, konserwacja, montaż maszyn i urządzeń u Klientów Firmy.

Wymagania:
Wykształcenie techniczne (ślusarz, mechanik maszyn przemysłowych itp.)
Doświadczenie na stanowisku ślusarza / mechanika w dziale utrzymania ruchu.
Mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu w przemyśle spożywczym.
Dobre podstawy języka niemieckiego (rozumienie i komunikacja).

Oferta:
Praca stacjonarna.
Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą na czas nieokreślony.
Wynagrodzenie: 12-13 euro/godz. brutto, ok.180-200 godzin/miesiąc.
Możliwość podwyżek po min 6 miesiącach pracy.
Szkolenia wewnętrzne, BHP itp.
Firma załatwia formalności związane z pracą i zakwaterowaniem. Koszt kwatery 100-150 euro/miesiąc.

Kontakt:
CV w j. polskim i niemieckim wraz z nr referencyjnym SL/MECH//DE oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać e-mailem.

cv1@gdprofesja.pl