HANDLOWIEC (BRANŻA CIEPŁOWNICZA), Wrocław

Grupa Doradcza Profesja jest firmą doradztwa personalnego działającą na rynku od 2006 roku. Pomagamy pracodawcom z różnych branż w rekrutacji i selekcji pracowników.
Dla naszego Klienta - Firmy budowlanej z branży ciepłowniczej - poszukujemy kandydata na stanowisko:

HANDLOWIEC (BRANŻA CIEPŁOWNICZA)
miejsce pracy: Wrocław, praca w terenie
Nr ref: HC/WR

Obowiązki
- pozyskiwanie kontraktów i poszukiwanie wykonawców
- przygotowywanie dokumentacji formalnej, technicznej i ekonomicznej do przetargów
- organizowanie dostaw
- wsparcie Firmy w budowaniu marki

Wymagania
- wykształcenie średnie, mile widziane budowlane
- min. 2 letnie doświadczenie handlowe w firmach z branży zewnętrznych sieci grzewczych lub w budownictwie przemysłowym
- zdolność do budowania długoterminowych relacji handlowych z klientami
- znajomość rysunku technicznego i kosztorysowania
- łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność, mobilność
- prawo jazdy kat. B

Oferta
- stałe zatrudnienie na umowę o pracę
- niezbędne narzędzia pracy
- wynagrodzenie zasadnicze + prowizja

CV wraz z nr referencyjnym prosimy o wysłanie e-mailem na adres cv@gdprofesja.pl