SPECJALISTA DS. ZAOPATRZENIA, Racibórz

Grupa Doradcza Profesja jest firmą doradztwa personalnego działającą na rynku od 2006 roku. Pomagamy pracodawcom z różnych branż w rekrutacji i selekcji pracowników.

Dla naszego Klienta, czołowego producenta rozwiązań w dziedzinie techniki solarnej w Europie, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ZAOPATRZENIA
Miejsce pracy: Racibórz
Nr ref. SZR

Obowiązki:
- realizacja procesu zakupów materiałów produkcyjnych i nieprodukcyjnych (import), monitorowanie terminowości dostaw
- utrzymywanie kontaktów z bieżącymi dostawcami
- wyszukiwanie nowych dostawców na rynku polskim i zagranicznym, negocjacje cen handlowych
- analiza rynku dostawców
- kontrola stanów magazynowych, analiza rotacji zapasów
- znajdowanie, selekcja i rozwijanie nowych potencjalnych źródeł zaopatrzenia
- bieżące gromadzenie ofert, katalogów oraz informacji o towarach, producentach, śledzenie notowań LME oraz MK

Wymagania:
- wykształcenie wyższe handlowe lub techniczne
- min. 3 lata doświadczenia zawodowego w dziale handlowym lub zaopatrzenia (preferowane środowisko międzynarodowe)
- dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- prawo jazdy kat. B
- znajomość pakietu MS OFFICE
- skuteczne wykorzystywanie wyszukiwarki internetowej
- mile widziana znajomość programu Exact Glob
- komunikatywność, pewność siebie, przebojowość, kreatywność

Oferta:
- stabilne warunki zatrudnienia w renomowanej firmie na umowę o prace
- możliwość szkoleń oraz rozwoju zawodowego

CV wraz z nr referencyjnym prosimy o wysłanie e-mailem. Po weryfikacji zgłoszenia skontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu przeprowadzenia czynności rekrutacyjnych.
cv@gdprofesja.pl